Pantallona të gjata me printe Obaibi

1493L

SKU: 61327

Pantallona me mace dhe qenushë të printuar

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata me lidhëse beli dhe dy xhepa anësorë, dizajn me mace dhe qenushë të vegjël të printuar. 3% Elastan, 44% Pambuk, 53% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë