Pantallona të gjata me printe Obaibi

1673L2390L

SKU: 71760

Pantallona të gjata me printe florale

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me printe të vogla florale dhe me fjongo të lidhur në bel.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë