Pantallona të gjata me rrip Cortefiel

3245L

SKU: 8299447

Pantallona të gjata lino me prerje relaxed-fit

l
m
s
xl
xxl
bezhe
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata linoje me prerje relaxed-fit, me rrip beli si lidhëse, me bel të lartë dhe dy xhepa anësorë. 100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë