Pantallona të gjata Obaibi

3490L

SKU: 97719520

Pantallona të gjata pambuku me tiranda

12 Muaj
18 Muaj
3 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të gjata pambuku me tiranda, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 2% Elastan 8% Modal 90% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit