Pantallona të gjata Skinny-Fit Cortefiel

2495L

SKU: 9959122

Pantallona të gjata Skinny-Fit me bel mesatar dhe gjatësi deri në kyçe.

36
38
40
42
44
46
Bezhe/Kamel
blu
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata Skinny-Fit me bel mesatar ,gjatësi deri në kyçe,xhepa anësorë dhe të pasëm dhe hapësira për rrip.Mbërthim me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë