Xhinse të gjata, Obaibi

2390L

SKU: 97983

Xhinse të gjata me 4 xhepa: dy në pjesën e përparme dhe dy në pjesën e pasme

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Bezhë
Blu
Blu Xhins
Gri
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata skinny-fit me 5 xhepa, me shirit beli të rregullueshëm nga brenda dhe me një detaj qendisjeje në xhep. .

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë