Pantallona të gjera Mango

4193L

SKU: 87084018

Pantallona straight-fit

34
36
38
40
Rozë pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me bel të lartë dhe xhepa anësor, prerje straight-fit dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA