Pantallona të gjera Mango

3493L

SKU: 87054772

Pantallona me printe florale

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me prerje të gjatë e të gjerë, me bel të lartë dhe elastik. Dizajn me printe florale. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA