Pantallona të gjera Mango

SKU: 87074026

Pantallona me palë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me prerje të gjerë e të gjatë, me bel të mesëm, xhepa anësorë dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA