Pantallona të gjera Mango

3493L

SKU: 87910559

Pantallona të gjera me bel mesatar me printe

34
36
38
40
42
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjera me bel mesatar me printe, xhepa anësore dhe zinxhir dhe grep për mbërthim. 64% POLIESTER, 2% ELASTAN, 34% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA