Pantallona të gjera Mango

3594L

SKU: 87920557

Pantallona të gjera me detaj palosje në pjesën e përparme

34
36
38
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjera me detaj palosje në pjesën e përparme, me bel të lartë me rrip , xhepa anësore dhe xhepa të rremë të pasme. 73% POLIESTER, 6% ELASTAN, 21% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA