Pantallona të gjera me printe Mango

SKU: 87041037

Pantallona të gjera me printe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjera me printe me bel mesatar, xhepa anësore dhe zinxhir dhe grep për mbërthim. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA