Pantallona të gjera me thurje Cortefiel

1197L

SKU: 6099440

Pantallona të gjata të gjera me thurje dhe bel elastik.

l
m
s
xl
xxl
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata të gjera me thurje dhe bel elastik. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë