Pantallona të lirshme, Springfield

SKU: 6834380

Pantallona stil i lirshëm me llastik në bel.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona stil i lirshëm me llastik në bel. 74% Poliestër, 18% Viskoze, 7% Pambuk, 1% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë