Tuta të shkurtra, Obaibi

1090L

SKU: 91499

Tuta të shkurtra me lidhëse dhe shirit elastik beli

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu e errët
E verdhë
Gri
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të shkurtra me lidhëse dhe shirit elastik beli, me dy xhepa në pjesën anësore .100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , ,