Pantallona të shkurtra Okaidi

SKU: 94895

Pantallona të shkurtra me rrip beli, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa fals

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me rrip beli, dizajn bazik me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa fals të pasëm. 38% Pambuk, 62% Fiber celuloze

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , , , ,