Pantallona të shkurtra chino Springfield

SKU: 0439673

Pantallona të shkurtra me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa pas

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra chino me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa me kopsë nga pas, mbyllje me kopsë dhe zinxhir. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë