Pantallona të shkurtra chino Springfield

3493L

SKU: 0439630

Pantallona të shkurtra chino me lidhëse beli dhe 4 xhepa, dizajn me dy tonalitete të përziera.

40
42
44
46
48
50
blu
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra chino me lidhëse beli dhe 4 xhepa, dizajn me dy tonalitete të përziera. 97% Pambuk, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë