Pantallona të shkurtra, Cortefiel

4000L

SKU: 6733244

Pantallona të shkurtra lino me dy xhepa në pjesët anësore

l
m
s
xl
xxl
Blu print
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të shkurtra lino me dy xhepa në pjesët anësore, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 55% Viskozë 45% Lino

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë