Pantallona të shkurtra e të kthyera në fund Obaibi

SKU: 95455

Pantallona të shkurtra pambuku me 4 xhepa dhe lidhëse beli elastike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të shkurtra me përbërje pambuku, dizajn bazik të kthyera në këmbë, me dy xhepa anësorë e dy xhepa të pasëm dhe me lidhëse beli. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë