Pantallona të shkurtra e të lirshme Mango

2093L

SKU: 87087129

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm elastik

l
m
s
XS
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm elastik me një lidhëse dhe me dy xhepa anësorë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA