Pantallona të shkurtra e të lirshme Mango

2093L

SKU: 87047130

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm elastik

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm elastik dhe me prerje të lirshme. 63% Viskoze, 36% Poliester, 01% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA