Pantallona të shkurtra lino, Cortefiel

6490L

SKU: 6735143

Pantallona të shkurtra lino.Me lidhje në bel dhe xhepa.

l
m
s
xl
xxl
Koral
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të shkurtra lino.Me lidhje në bel dhe xhepa. ; 79% Viskoze, 8% Lyocell, 8% Lino, 3% Modal, 2% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë