Pantallona të shkurtra lino Mango

4990L

SKU: 87057878

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe lidhëse beli

l
m
s
xl
XS
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra linoje me bel të lartë dhe prerje të lirshme, me dy xhepa anësorë dhe me lidhëse beli. 55% Lino, 45% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë