Pantallona të shkurtra lino Mango

2793L

SKU: 87097877

Pantallona të shkurtra me prerje të drejtë

l
m
s
xl
XS
bezhe
jeshile
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra linoje me prerje të drejtë, me bel të mesëm elastik me një lidhëse dhe me dy xhepa anësorë. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE, JESHILE, LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA