Pantallona të shkurtra lino Mango

2093L

SKU: 87037123

Pantallona të shkurtra lino të thurura

l
m
s
XS
Gri pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra lino me teksturë thurjeje, me bel të lartë dhe lidhëse beli. 70% Akrilik, 30% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA