Pantallona të shkurtra lino Mango

SKU: 87077877

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm dhe prerje të drejtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm dhe prerje të drejtë, me dy xhepa anësorë dhe shirit beli elastik me një lidhëse. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA