Pantallona të shkurtra lino Mango

SKU: 87027135

Pantallona të shkurtra linoje me bel të lartë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe teksturë linoje, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa fals të pasëm. 55% Lino,45% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA