Pantallona të shkurtra lino Mango

2990L

SKU: 17040766

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe 4 xhepa

34
36
38
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra linoje me bel të lartë, me dy xhepa anësorë e dy xhepa të pasëm, mbyllje me zinxhir anësor. 53% Lino, 44% Viskozë, 03% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë