Pantallona të shkurtra, Mango

3990L

SKU: 27076312

Pantallona të shkurtra me detaje pencash

34
36
38
40
42
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të shkurtra me detaje pencash, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 86% Tencel 14% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë