Pantallona të shkurtra, Mango

3990L

SKU: 27907877

Pantallona të shkurtra lino

l
m
s
xl
XS
Kafe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të shkurtra lino, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë