Pantallona të shkurtra, Mango

1990L

SKU: 27058637

Pantallona të shkurtra me printe dyngjyrëshe dhe xhepa në pjesët anësore

34
36
38
40
42
Blu print
Portokalli
Portokalli Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të shkurtra me printe dyngjyrëshe dhe xhepa në pjesët anësore, me rrip tek pjesa e belit.83% Viskozë 17% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë