Pantallona të shkurtra, Mango

4990L

SKU: 37010458

Pantallona të shkurtra me shirit elastik dhe lidhëse beli

34
36
38
40
42
44
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të shkurtra me shirit elastik dhe lidhëse beli, me xhepa në pjesët anësore. 54% Lyocell 46% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë