Pantallona të shkurtra, Mango

1990L

SKU: 27009403

Pantallona të shkurtra me shirit elastik beli

l
m
s
xl
XS
E zeze
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të shkurtra me shirit elastik beli dhe lidhëse dekorative. 75% Viskozë 25% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë