Pantallona të shkurtra, Mango

4990L

SKU: 47038643

Pantallona pambuku të shkurtra

l
m
s
XS
Blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona pambuku të shkurtra me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë