Pantallona të shkurtra me bel të lartë Mango

1813L

SKU: 87077141

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe prerje të drejtë

l
m
s
XS
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë elastik me një lidhëse, me prerje të drejtë. 33% Viskozë, 30% Poliester, 30% Poliester i ricikluar, 07% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA