Pantallona të shkurtra me detaje metalike Mango

2793L

SKU: 87097146

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe me 5 xhepa

34
36
38
40
42
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë, me detaje gurësh metalikë dhe me 5 xhepa. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA