Pantallona të shkurtra me dy tonalitete Prenatal

807L

SKU: 663934

Pantallona të shkurtra me një print leopardi

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra me disa disa xhepa, dizajn me dy tonalitete dhe me një print leopardi në pjesën e pasme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit