Pantallona të shkurtra Springfield

3493L

SKU: 0439827

Pantallona të shkurtra me dy xhepa anësorë, dy të pasëm dhe një mbajtëse çelësash të varur

40
42
44
46
48
50
blu
Blu e mesme
gri
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me dy tonalitete, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm me kopsa, me një kordon për mbajtje çelësash të varur pranë xhepit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë