Pantallona të shkurtra me kuadrata Mango

3493L

SKU: 87066329

Pantallona të shkurtra me bel të lartë

l
m
s
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë, me teksturë thurjeje me kuadrata, me dy xhepa anësorë dhe lidhëse beli. 44% Poliester, 26% Akrilik, 20% Pambuk, 10% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA