Pantallona të shkurtra me kuadrata Prenatal

747L

SKU: 664908

Pantallona të shkurtra pambuku me 4 xhepa

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra pambuku me lidhëse beli dhe 4 xhepa, dizajn me kuadrata me kontrast ngjyrash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit