Pantallona të shkurtra me kuadrata Prenatal

807L

SKU: 663935

Pantallona të shkurtra pambuku me 4 xhepa

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra pambuku me lidhëse beli dhe 4 xhepa, dizajn me kuadrata me kontrast ngjyrash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit