Pantallona të shkurtra me prerje të drejtë Mango

2793L

SKU: 87056312

Pantallona të shkurtra me dy xhepa anësorë dhe bel elastik

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm elastik dhe me prerje të drejtë, dizajn bazik me dy xhepa anësorë. 10% Poliester, 90% MODAL

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi