Pantallona të shkurtra me printe Mango

2990L

SKU: 17050703

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe printe florale

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe shirit beli elastik, me dy xhepa anësorë dhe dizajn me printe florale. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë