Pantallona të shkurtra me printe Mango

2990L

SKU: 17000733

Pantallona të shkurtra me printe florale dhe dy xhepa

l
m
s
XS
E bardhe
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me printe florale, me shirit beli elastik, prerje të lirshme dhe dy xhepa anësorë. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë