Pantallona të shkurtra me printe Women Secret

777L

SKU: 3702146

Pantallona të shkurtra me kopsa dekoruese dhe printe tropikale

l
m
s
xl
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të shkurtra me shirit beli elastik, dizajn me kopsa dekoruese dhe printe me motive tropikale. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë