Pantallona të shkurtra me punime të hapura Mango

4193L

SKU: 87037132

Pantallona të shkurtra linoje me bel të lartë

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra linoje me bel të lartë dhe prerje të drejtë. Me dy xhepa anësor, mbyllje me zinxhir jo të dukshëm dhe dizajn me qendisje me punime të hapura. 55% Lino, 45% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA