Pantallona të shkurtra me vija Mango

2990L

SKU: 17050701

Pantallona të shkurtra me vija vertikale shumëngjyrëshe

l
m
s
XS
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe shirit beli elastik; dizajn me vija shumëngjyrëshe në linja vertikale. 50% Viskozë, 35% Pambuk, 15% Lino

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë