Pantallona të shkurtra me vija Mango

2990L

SKU: 17061081

Pantallona të shkurtra me vija horizontale dhe dy xhepa

l
m
s
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm elastik, dizajn me vija në linja horizontale dhe me dy xhepa anësorë. 85% Pambuk, 15% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë