Pantallona të shkurtra me vija Mango

2793L

SKU: 87057126

Pantallona të shkurtra e të vijëzuara me bel të lartë dhe me dy xhepa

l
m
s
xl
XS
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë elastik me lidhëse, dizajn me vija vertikale dhe me dy xhepa të mëdhenj në pjesën përpara. 76% Rami, 17% Poliester, 07% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA